Esitan enesele väljakutse!

giphy.gif

Sünnipäevad on ikka nii toredad! Eriti tänapäevasel Facebooki ajastul – interneti sotsiaalvõrgustiku platvorm tuletab sulle iga päev meelde, kellel on sünnipäev, ja nii saad endale sümpaatsetele inimestele õnne soovida. Tähtsamatega võtad isegi telefonis ühendust või lähed suisa kohale. Nii on muidugi ekstralahe, kuigi nõuab õnnitlejalt rohkem energiat.

Mul oli eile supertore päev. Minu persoonil seisatas kas või hetkeks ligi 300 inimese tähelepanu. VAU, on ju!? Ja kui lahedad inimesed on kogunenud minu sotsiaalsesse kapitali. Jällegi VAU! Ma olen südamest tänulikud kõigile inimestele, kes eile ja täna on mind meeles pidanud ning kes kavatsevad seda teha homme või veelgi kaugemas tulevikus.

See tähelepanu annab mulle sisemist jõudu ja enesekindlus kasvab. Praegu on mulle sellist hoogu väga vaja. Millest räägin? Vaatamata sellele, et eile päev oli meeli erutav, on viimasel ajal minus võimust võtmas valju sisemine torin: appi mu elu on nii igav, mitte midagi ei toimu, mul pole sõpru, kogu see rapsimine on nii mõttetu. Kogu see pahameel on esile kerkinud koos terava eraldatuse ja mittesobimise tundega.

Õnneks on mul sellest täiega kopp ees ja virisemise vastu rohi olemas. Niisiis esitan enesele väljakutse järgmiseks 53 nädalaks. Nii palju vist ongi nädalaid aastas?! Challenge seisneb selles, et igal nädalal tuleb ette võtta midagi lahedat. Eesmärk on kogeda ja teha lahedaid asju, ning need siis mingil viisil talletada, siis ei lähe meelest ära. Nii saan aasta pärast vaadata, mida ma olen korda saatnud. Idee poolest peaks aastaga koguma kokku 53 lahedat elamust. Seda pole ju vähe, või mis?

Siin kohal on mul ka teile väljakutse, musirullid ja lihtsalt kallikesed, tulge ja koguge neid elamusi minuga koos. Kõik ettepanekud on teretulnud! Saame koos üle üksindusest ja seljatame üksluise elu!

NB! Õnnitlege oma sõpru ja tuttavaid nende sünnipäevadel, kuid leidke aega jagada oma tähelepanu nendega ka muul ajal.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s